Scroll to top
İntedo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
en tr

İntedo Kampüs

İNTEDO KAMPÜS

İntedo Kampüs gelişen dijital dünyada, öğrencilerimize yeni bir bakış açısıyla eğitimi sevdirmeyi amaçlayan dijital öğrenim sistemidir. İçerisinde bulunan özel hazırlanmış videolarımız, son sisteme uygun sorular, deneme sınavları ile TYT ile AYT için hazırlanabileceğiniz ve en yüksek oranda verimi alabileceğiniz sistemde öğrenciler için özel olarak hazırlanmış birçok modül bulunmaktadır.

İntedo Kampüs’e girdiğimizde ilk olarak karşımıza üyelik platformu çıkar. Sitemize üye olduktan sonra ise diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sistemimize kayıt olan her öğrenci için oluşturduğumuz Öğrenme Profili Testi ile öğrencimizin öğrenme tipini belirliyoruz ve bu şekilde öğrencimiz için en uygun çalışma şeklini belirliyoruz. Öğrenme tipine uygun ders programı, hatırlatmalar ve bildirimler Öğrenme Profili Testi sayesinde öğrencimizi karşılıyor. Böylece, anlatıldığı biçimde yönlendirmeleri yapılan öğrencimizin kadrosunu belirlemeye sıra geliyor. Öğrencimiz, öğretmenlerimizin tanıtım videolarını izleyip TYT ve AYT için kendisine en uygun kadroyu belirleyebiliyor. Böylelikle günümüz eğitim sistemlerinin en büyük eksiklerinden biri olan öğretmen-öğrenci uyuşmazlığını ortadan kaldırabiliyoruz. Öğrenci sevdiği öğretmenle rahatlıkla dersini dinleyebiliyor.

Kadro seçimiyle birlikte öğrenciye en uygun ders ortamını hazırlamış olduk. Önceden hazırladığımız 4K videolar eğitim sürecinde bizlerle oluyor. Öğretmenimizin hazırladığı dokümanı bu ders sayfasında öğrencimiz indirebiliyor, böylelikle dersi rahatlıkla takip edebiliyor. Video montaj ile hazırladığımız animasyonlar dersleri eğlenceli hale getiriyor. Dersini izleyen öğrencimiz ders videosunun altında bulunan konu tarama testleri ile tekrarını yapabiliyor. Aynı zamanda sistemde bulunan genel değerlendirme sınavlarına da belirli süreler içerisinde katılabiliyor. Böylelikle Türkiye sıralamasını görüp, öz değerlendirmesini yapabiliyor. Sınav ve konu testlerinde yaptığı hataları tıklayarak ilgili videoya yönlenebiliyor, böylece hatalı olduğu konu için tekrarını gerçekleştirebiliyor. Kendi oluşturabildiği tekrar listesi ile de anlamadığı konuları tekrar edebiliyor.

Öğrencimiz kendi profilinden izlediği videoları, çözdüğü soruları, katıldığı sınavları takip edebiliyor. Başarımlar kısmında kazandığı rozetleri görüp motive oluyor. Eksik kaldığı dersleri görebiliyor. Hatırlatmalarla daha önceden izlediği, unutmaması gereken videolar bildiriliyor ve gerekli yönlendirmeler yapılabiliyor.

Öğrencilerimizin bu süreçteki en önemli olgusunun zaman yönetimi olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple öğrencimiz için hedefini belirleyebildiği ve zaman kaybetmeden bu hedefe ulaşması için en verimli şekilde çalışma yapabildiği sistemi oluşturuyoruz. Her zaman karşısında göreceği üniversite hedefi, motivasyonu en üst noktada tutmayı sağlıyor. Rehberlik ve motivasyon videolarımız ile de sınava hazırlık sürecinde gerekli olan tüm yardımı sağlıyoruz.

Genel işleyişinden bahsettiğimiz İntedo Kampüs projesinin diğer önemli bir ayağı da veli bilgilendirme sistemidir. Öğrencilerimizin takibini yapabileceğimiz bir sistem olan İntedo Kampüs’te daima öğrencinizin hangi aşamada olduğunu görebileceksiniz. Mail sistemi ile öğrencinizin eksikleri olduğunda hatırlatmalar alabileceksiniz. Keza yönetcileriniz de aynı sistemi rahatlıkla kullanabileceklerdir.

Sistem işleyişi kadar eğitmenlerimizin de çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin en iyi kadrosunu sizler için oluşturduk. Her ders için seçebileceğiniz birden çok öğretmen sizler için en iyi şekilde derslerini anlatmış ve oldukça dikkatle hazırladıkları dokümanlarını sizler için paylaşmıştır.

Bu proje kapsamında uzman psikologlarla çalışılmış, görseller dahil birçok aşamada TYT – AYT öğrencilerinin yaş seviyelerine uygun çalışmalar yapılmıştır.

Dikkatle oluşturulan bu projede öğrenciniz ve veliler için bir dershaneden çok daha fazlası bulunmaktadır. Şimdi sıra sizde!