Scroll to top
İntedo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
en tr

LMS Uzaktan Eğitim Sistemleri

İntedo LMS v4.0

Eğitim veren her kurumun kolaylıkla kullanabileceği bir eğitim yönetim sistemidir. İçerisinde online ders, sınav modülü, iletişim modülü gibi birçok modül bulunur. Bir kurumun fiziksel olarak yapabileceği tüm eğitim takip işlemleri için kullanılabilir. Kurum yöneticilerinin dersleri daha rahat yönetebilmesi ve online sürecin takibini sağlar. Eğitim sürecinde devam eden sınav, test, öğretmen öğrenci ilişkisi, doküman paylaşımı gibi alanlarda oldukça rahat bir çalışma alanı sunar. Aynı zamanda her yönetici rahatlıkla kullanabileceği panele sahiptir. Oluşturulan panel sayesinde yüklemeler, ders takipleri vb. işler yapılabileceği gibi, öğrenci istatistikleri, kursların satış oranı, öğrenci iletişim bilgileri gibi bilgilere de ulaşılabilir.

Tanıtım Videomuzu İzleyin

 İntedo LMS’nin Kurumlara Faydaları

 • Fazla sayıda öğrenciye aynı anda eğitim verebilme
 • Okul ve dershane sistemini tek bir sistem içerisinde toparlama
 • Fiziksel eğitimden daha uygun fiyata eğitim verebilme
 • Okulların konu tekrarlarını online yapabilme imkanı sunma
 • Öğrenci istatistikleri ve bilgilerini takip edebilme
 • Online dokümanlar yükleyebilme
 • SMS – Duyuru bilgilendirme sistemini
 • Gelişen eğitim koşullarında daha verimli eğitim gerçekleştirebilme

İntedo LMS  Nasıl Kullanılır?

Size ait kurduğumuz yeni web sitesi üzerinden İntedo LMS’i kullanabilirsiniz.

Ana sayfada sizleri eğitim paketleri karşılamaktadır. Bu eğitim paketlerini hem öğrencilerinize toplu olarak tanımlayabilir hem de dışarıdan gelecek öğrenciler için satışa sunabilirsiniz. Kullandığımız iletişim formu sayesinde site üzerinden sizlere mail atılabilir ya da sizi arayalım kısmı oluşturularak ulaşmak isteyen öğrencilerin bilgileri alınabilir. Sizi en iyi tanıtacak tanıtım videosu ile başarılarınızı gösterebilirsiniz.

Üye girişi yapıldıktan sonra öğrenci kurslarım ve sınavlarımla karşılaşmaktadır. Böylelikle kendisine tanımlanan ya da satın aldığı kurslara rahatça ulaşabilmektedir.  Canlı dersleri saatinde uyarı alabilir, kurslarına ve sınavlarına ulaşabilir.

Yönetici admin paneline giriş yaptığında toplam kayıtlı kullanıcıyı, toplam satışı, toplam kurs sayısını, toplam video sayısını görüntüleyebilmektedir. Canlı dersleri panel üzerinden ekleyebilir, yeni kurslar ve paketler açabilir. Her kurs için konu derslerini sisteme ekleyebilir ve öğrenci istatistiklerini görüntüleyebilir. Genel değerlendirme sınavları hazırlayabilir, sınav sonuçlarını öğrencilere duyurabilir.  Derslerle ilgili dokümanları her kursa özel dokümanlar sayfasına yükleyebilir, böylelikle öğrenciler dersten önce dokümanlara ulaşabilir.

Bir projeniz mi var? Sizi arayalım

Projenizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz.

  0

  Mutlu Kullanıcı

  0

  Kurum

  0

  Satır Kod

  İntedo LMS 4.0 Modülleri Nelerdir?

  Muhasebe ve Online Satış Modülü

  Yöneticinin tüm satışları takip edebildiği modüldür. Öğrencinin siteden herhangi bir ürün satın alması için ve yöneticinin bu satışları kontrol edebilmesi için oluşturulmuş bir sistemdir.

  Anket Modülü

  Öğretmenin canlı ders esnasında kullandığı modül, ders içerisinde zaman tasarrufu sağlamakla birlikte, öğretmenin dersteki yönlendirmesi ile öğrencilerin soruları yanıtlamak için kullandığı, öğretmenle senkron bir şekilde derse katılabildiği sistemdir. Derslerin verimliliğini sağlamaktadır.

  Ödev / Proje Modülü

  Eğitmenin öğrencilere ödev verebildiği,

  öğrencilerin ödevlerini yapabildiği,

  öğretmenin bu ödevleri takip edebildiği sistemdir.

  Mesajlaşma Modülü

  Öğretmenin kendi dersini alan öğrencilerine mesaj gönderebildiği, öğrencinin öğretmenlerine mesaj gönderebildiği sistemdir. Soru çözümleri ve rehberlik için öğrencilerin öğretmenleriyle irtibatını sağlamaktadır.

  Çok Katmanlı Panel Modülü

  Sisteme yönetici panelinden eğitim koçu/danışmanı veya eğitmenler eklenebilir, sınıf-yetkilendirme yapılabilir. Böylece kadro otomasyonu da panel üzerinden gerçekleştirilebilir.

  Raporlama Modülü

  Tüm kullanıcı/öğrenci hareketleri, talebe göre loglama yöntemi ile veritabanında tutulur ve istenen yöntemle yöneticiye/danışmana sunulabilir, öğrenci dahil olmak üzere sistem üzerinden gösterimi yapılabilir.

  Yoklama Sistemi

  Öğrencinin derse katılımını ve video ders izleme durumlarını takip edebilirsiniz. Öğrenci derse katılım esnasında öncelikle açılan sayfadan yoklama penceresini onaylamalıdır. Böylelikle derse giren öğrencilerin takibi yapılır.

  Konu Testi Modülü

  Yönetici ya da eğitmen kurslara ait her bir ders için ayrı ayrı konu testleri oluşturabilir. Sınavlar sınav bitiminde sonuç ekranında anında görüntülenebilir. Öğrenci yanlış yaptığı sorularda ilgili videoya yönlendirilebilir.

  Mail / SMS Modülü

  Mail ile bildirim almak isteyen öğrencilerin ya da üyelerin güncel duyurulardan bilgi almak istediğinde oluşturduğu aboneliktir. Takipçi mail listesi oluşturulur, duyurular bu mail listesi üzerinden toplu olarak yapılabilir.

  Gelişmiş Takvim / Süreç Modülü

  Öğrenci, sürecin bütününü ve sorumluluklarını takvim üzerinde görüntüleyebilir, kendi
  programını dinamik yapı üzerinden takip edebilir.

  Doküman Bankası

  Öğrencinin eğitim aldığı kursa ait tüm dokümanları görebildiği, eğitmenin gerekli gördüğü zamanlarda öğrenciye ulaşması için doküman yükleyebildiği alandır. Doküman paylaşımları bu sayfa aracılığıyla sağlanmaktadır.

  Canlı Yayın Chat Modülü

  Kullanıcısına eğitim vermek amacı ile geliştirilen sistemler için canlı yayın esnasında interaktiviteyi sağlamak için kullandığımız chat modülü sayesinde öğrenci yayın esnasında öğretmenine soru sorabilir, derse katılım sağlayabilir.