Scroll to top
İntedo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

LMS Uzaktan Eğitim Sistemleri

İntedo LMS v4.0

Eğitim veren her kurumun kolaylıkla kullanabileceği bir eğitim yönetim sistemidir. İçerisinde online ders, sınav modülü, iletişim modülü gibi birçok modül bulunur. Bir kurumun fiziksel olarak yapabileceği tüm eğitim takip işlemleri için kullanılabilir. Kurum yöneticilerinin dersleri daha rahat yönetebilmesi ve online sürecin takibini sağlar. Eğitim sürecinde devam eden sınav, test, öğretmen öğrenci ilişkisi, doküman paylaşımı gibi alanlarda oldukça rahat bir çalışma alanı sunar. Aynı zamanda her yönetici rahatlıkla kullanabileceği panele sahiptir. Oluşturulan panel sayesinde yüklemeler, ders takipleri vb. işler yapılabileceği gibi, öğrenci istatistikleri, kursların satış oranı, öğrenci iletişim bilgileri gibi bilgilere de ulaşılabilir.

 İntedo LMS’nin Kurumlara Faydaları

 • Fazla sayıda öğrenciye aynı anda eğitim verebilme
 • Okul ve dershane sistemini tek bir sistem içerisinde toparlama
 • Fiziksel eğitimden daha uygun fiyata eğitim verebilme
 • Okulların konu tekrarlarını online yapabilme imkanı sunma
 • Öğrenci istatistikleri ve bilgilerini takip edebilme
 • Online dokümanlar yükleyebilme
 • SMS – Duyuru bilgilendirme sistemini
 • Gelişen eğitim koşullarında daha verimli eğitim gerçekleştirebilme

İntedo LMS Modülleri Nelerdir?

 • Canlı Yayın Modülü : Eğitmenin, öğrencisi ile irtibat kurarak ders anlattığı Öğrenci; derste eğitmenine soru sorabilir, eğitmenin derse yüklediği dokümanı indirebilir. Öğrencinin derse giriş esnasında herhangi bir uygulama indirmesi gerekmez, site içerisinden derse katılabilir. İstenilen platform (Zoom, Adobe gibi) entegre edilerek yazılımla uyumlu çalışır.
 • Video Ders Modülü: Canlı dersler, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için video olarak sisteme yüklenebilir. Özel hazırlanan video ders çekimleri tarafınızca sisteme yüklenebilir ve ayrı bir kurs olarak satılabilir. Öğrenci ders dokümanını indirebilir, daha önce izlediği videoları takip edebilir.
 • Canlı Yayın Chat Modülü: Canlı yayın esnasında interaktiviteyi sağlamak için kullandığımız chat modülü sayesinde öğrenci yayın esnasında öğretmenine soru sorabilir, derse katılım sağlayabilir.
 • Yoklama Sistemi: Öğrencinin derse katılımını ve video ders izleme durumlarını takip edebilmek için yoklama sistemini kullanmaktayız. Öğrenci derse/videoya katılım esnasında öncelikle açılan sayfadan yoklama penceresini onaylamalıdır. Böylelikle derse giren öğrencilerin takibi gerçekleştirilebilmektedir. Öğrencilerin izlediği videolar yöneticiler tarafından görüntülenebilmektedir.
 • Doküman Bankası: Öğrencinin eğitim aldığı kursa ait tüm dokümanları görebildiği, eğitmenin gerekli gördüğü zamanlarda öğrenciye ulaşması için doküman yükleyebildiği alandır. Doküman paylaşımları bu sayfa aracılığıyla sağlanmaktadır.
 • Muhasebe ve Online Satış Modülü: Yöneticinin tüm satışları takip edebildiği, satışlar arasında ürün filtreleme yapabildiği alandır. Öğrencinin siteden herhangi bir ürün satın alması için ve yöneticinin bu satışları kontrol edebilmesi için oluşturulmuş bir sistemdir. Satışlar arasında tarih filtrelemesi yapılabilmektedir. Yönetici için aylık ciro hesabı yapmasına olanak sağlar. Sistemde entegre olarak bulunan ödeme kanalı (paytr, iyzico gibi) hangisi ise, anlaşılan oranda komisyon ve taksitlendirme imkanı sunulur. Yine faturalandırma servisi de entegre edilip otomatik fatura kesilmesi ve öğrenciye/veliye gönderilmesi sağlanabilir.
 • Eğitmen-Danışman Modülü: Sisteme yönetici panelinden eğitim koçu/danışmanı veya eğitmenler eklenebilir, sınıf-yetkilendirme yapılabilir. Böylece kadro otomasyonu da panel üzerinden

gerçekleştirilebilir.

 • Konu Testi Modülü: Yönetici ya da eğitmen kurslara ait her bir ders için ayrı ayrı konu testleri oluşturabilir. Sınavlar sınav bitiminde sonuç ekranında anında görüntülenebilir. Öğrenci yanlış yaptığı sorularda ilgili videoya yönlendirilebilir.
 • Genel Değerlendirme Sınavı Modülü: Sisteme kayıtlı tüm öğrencilere ya da belirli bir kursa kayıtlı öğrenci grubuna ait online deneme sınavı Sınav tarihi ve süresi önceden belirlenir, öğrencilere duyurulur. Sınav bitiminde öğrenci; süreniz tamamlandı/sınav sonucunuz … tarihinde açıklanacaktır sayfalarından ilgili olanına otomatik olarak yönlendirilmektedir. Sınav açıklanma tarihi önceden belirlenir, belirlenen tarih geldikten sonra otomatik olarak ilgili öğrencilerin sayfasında sonuçlar açıklanır. Yöneticiler ve öğretmenler genel sıralama listesine ulaşabilir.
 • Mail Aboneliği Modülü: Mail ile bildirim almak isteyen öğrencilerin ya da üyelerin güncel duyurulardan bilgi almak istediğinde oluşturduğu Takipçi mail listesi oluşturulur, duyurular bu mail listesi üzerinden toplu olarak yapılabilir.
 • Anket Modülü: Öğretmenin canlı ders esnasında kullandığı modül, ders içerisinde zaman tasarrufu sağlamakla birlikte, öğretmenin dersteki yönlendirmesi ile öğrencilerin soruları yanıtlamak için kullandığı, öğretmenle senkron bir şekilde derse katılabildiği sistemdir. Derslerin verimliliğini sağlamaktadır.
 • Bildirim Modülü: Yöneticilerin tüm üyelere yapmak istediği bildirimler için kullanılan modüldür. Yeni ders eklendiğinde bildirmek ya da canlı yayınları duyurmak için kullanılmaktadır.
 • Öğrenci – Öğretmen Mesaj Modülü: Öğretmenin kendi dersini alan öğrencilerine birebir mesaj

gönderebildiği, öğrencinin ders aldığı öğretmenlerine mesaj gönderebildiği sistemdir. Ödev kontrolleri, soru çözümleri, rehberlik için kullanılan sistem öğrencilerin öğretmenleriyle irtibatını sağlamaktadır.

 • Ödev Modülü: Eğitmenin öğrencilere ödev verebildiği, öğrencilerin ödevlerini yapabildiği, öğretmenin bu ödevleri takip edebildiği
 • Kampanya Yönetim Modülü: Yöneticinin tüm üyelere, bir gruba ya da kullanıcıya özel olarak indirim tanımlayabilmesine olanak sağlayan modüldür.
 • SMS Modülü: Kullandığınız SMS servis sağlayıcı sisteme entegre edilir ve uyumlu bir şekilde çalışır, otomasyona bağlanarak sizden bağımsız bildirim yönetimi
 • Sayfa Yönetim Modülü: Sitenin veya sistemin istediğiniz alanlarına sayfa ve içeriklerini görsel zenginlikler de dahil ederek ekleyebilirsiniz panel üzerinden.
 • Rehberlik-Destek Modülü: Öğrenci, istediği zaman sistem üzerinden rehberlik/danışman hocasına mesaj bırakabilir, destek
 • Raporlama Modülü: Tüm kullanıcı/öğrenci hareketleri, talebe göre (hangi aksiyonlar isteniyorsa) loglama yöntemi ile veritabanında tutulur ve istenen yöntemle yöneticiye/danışmana sunulabilir, öğrenci dahil olmak üzere sistem üzerinden gösterimi yapılabilir.
 • Birebir/Etüt Ders Modülü: Öğrenci-öğretmen taleplerine göre sistem üzerinden özel ders yaratılıp kullanıcılara oturum bilgilendirmesi geçilir, ders gün ve saatinde sanal sınıf ortamında içerik sağlanır.
 • Takvim Modülü: Öğrenci, sürecin bütününü ve sorumluluklarını takvim üzerinde görüntüleyebilir, kendi programını dinamik yapı üzerinden takip
 • Toplu Tanımlama Modülü: Bu modül ile kurumlar veya toplu tanımlama işlemi yapılacak gruplar için, excel formatında kullanıcı datası alınıp sisteme toplu şekilde entegre
 • Güvenlik Modülü: Sistem güvenliği ve altyapı kalkanlarının yanı sıra videoların da korunması talebine karşılık token sistemi ile her öğrenciye özel kod üreterek videoyu sunuyor ve istek doğrultusunda bu izlenme sayılarını saklayıp, sınırlama getirebiliyoruz.

İntedo LMS  Nasıl Kullanılır?

Size ait kurduğumuz yeni web sitesi üzerinden İntedo LMS’i kullanabilirsiniz.

Ana sayfada sizleri eğitim paketleri karşılamaktadır. Bu eğitim paketlerini hem öğrencilerinize toplu olarak tanımlayabilir hem de dışarıdan gelecek öğrenciler için satışa sunabilirsiniz. Kullandığımız iletişim formu sayesinde site üzerinden sizlere mail atılabilir ya da sizi arayalım kısmı oluşturularak ulaşmak isteyen öğrencilerin bilgileri alınabilir. Sizi en iyi tanıtacak tanıtım videosu ile başarılarınızı gösterebilirsiniz.

Üye girişi yapıldıktan sonra öğrenci kurslarım ve sınavlarımla karşılaşmaktadır. Böylelikle kendisine tanımlanan ya da satın aldığı kurslara rahatça ulaşabilmektedir.  Canlı dersleri saatinde uyarı alabilir, kurslarına ve sınavlarına ulaşabilir.

Yönetici admin paneline giriş yaptığında toplam kayıtlı kullanıcıyı, toplam satışı, toplam kurs sayısını, toplam video sayısını görüntüleyebilmektedir. Canlı dersleri panel üzerinden ekleyebilir, yeni kurslar ve paketler açabilir. Her kurs için konu derslerini sisteme ekleyebilir ve öğrenci istatistiklerini görüntüleyebilir. Genel değerlendirme sınavları hazırlayabilir, sınav sonuçlarını öğrencilere duyurabilir.  Derslerle ilgili dokümanları her kursa özel dokümanlar sayfasına yükleyebilir, böylelikle öğrenciler dersten önce dokümanlara ulaşabilir.